Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte u smajlíka


NEW
Volá blondýnka manželovi do práce a hystericky křičí do sluchátka: „Nemůžu jet do práce, někdo mi ukradl volant!” Manžel přijede, koukne na to a povídá: „Neblbni, vždyť jsi jen zaparkovala opačně, než jsi zvyklá!”  NEW
Jak zaměstnáte blondýnku na celý den?
Zavedete ji do kulaté místnosti a řeknete jí, aby si sedla do rohu.
NEW
Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač ji nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stale opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí. To není ono. Nemáte nějaké jiné?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale blondýně se žádná nezdá. "Slečno," povídá jí prodavač "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no.. to musíte znát, no, takovou tu s tím kšiltem dozadu."NEW
Jede blondýnka a brunetka výtahem. Najednou se výtah zasekne.Blondýnka zpanykaří a začne volat Pomóc!!!! Brunetka: "Když chceš, aby nás někdo slyšel tak musíme volat spolu." Na to začne blondýnka řvát: "Spolů!"


 
 
Ptá se blondýna druhé blondýny: "Prosím tě, píše se správně Irák, nebo Irán?"
 


 
Jde blondýnka,bruneta a hnědovláska do nebe. Na každém schodu je jeden vtip, která se zasměje spadne do pekla.
Bruneta se zasměje na 5.schodu, hnědovláska na 50.schodu.
Blondýnka je na poslednim a zasměje se.
Pan buh se pta proč se zasmala?
A ona řekne: "Já jsem pochopila teprve ten první vtip."


zaslal: Ondra 
Jdou dvě blondýnky, jedna najde na zemi zrcátko, podívá se do něj a říká: Jé, hele, tuhle ženskou už jsem někde vidětla!"
Ta druhá jí zrcátko vezme, taky se do něj koukne a povídá: "Ty jsi ale hloupá, vždyť to jsem přece já!"Víte vůbec kdy se blondýnce rozzáří oči? Když ji posvítíte do ucha.


Ředitel dorazí ráno do práce a hned ve dveřích ho vítá zlatovlasá sekretářka: "Šéfe, mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou."
"Tak mi nejdřív řekni tu špatnou."
"Volali z ministerstva, že máte padáka."
"A jaká je ta dobrá zpráva?"
"Budeme mít spolu děťátko!"


Přijede blondýnka domů a říká manželovi: "Podívej, co jsem našla - mrkrovlnnou troubu! Stála na kraji silnice před vesnicí a vůbec nikdo tam nebyl."
Manžel je na mrtvici: "Honem s tím mazej zpátky! To není mikrovlnná trouba, ale policejní radar!"Přijde blondýnka domů, v ruce drží psí hovínko a říká manželovi: "Podívej se, do čeho jsem málem šlápla!"


TOPlist