Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte u smajlíka


NEW
Potká princ žábu, a ta říká: "Polib mě, polib mě!" Princ se ptá: "A co dostanu?" Žába na to: "Polib mě, polib mě!" Princ ji políbí a ptá se: "Co dostanu?" Žába na to: "Ekzém, ekzém!"


  NEW
Na louce přistálo UFO a vystoupili z něho dva mimozemšťané. Vidí strakaté zvíře. Hledí do příručky: kráva-pije vodu, dává mléko. Vzali ji k potoku, jeden jí strčil hlavu do vody, druhý nastavil vzadu misku. Po chvíli krávě vypadl od ocasu lívanec rovnou do misky. Na to první mimozemšťan: "Zvedni jí hlavu výš, zatím bere ze dna bahno."


NEW
Sedí veverka na větvi a kouká do kraje. Vtom uvidí zajíce, jak se šplhá nahoru. "Co tu děláš, zajíci?" "Mám chuť na jablka." "Ale tohle je smrk." "To nevadí, já je mám s sebou."


NEW
Když hlemýžď přelézal silnici, přejela ho želva. Jakmile se v nemocnici probral, ptali se ho, jak se to stalo. "Ale, všechno se seběhlo tak rychle!" odpověděl.


NEW
V zoologické zahradě žadoní malý Jaroušek: "Mami, já se chci povozit na oslovi." "Řekni tatínkovi, ať tě vezme na ramena!"


NEW
Stará housenka a mladá housenka lezou po hlávce kapusty. "Papej, papej," nabádá ta stará housenka mladou, "lidi to taky žerou!"

 
Ptá se malý had svého tatínka: "Tati, jsme opravdujedovatí?"
"Proč se ptáš?"
"No, víš, kousnul jsem se do jazyka!"
 

 
Říká manželka manželovi: "Poslyš, ta bílá slípka je jakási smutná. Neměla bych ji podříznout?"
"Když myslíš, že ji to rozveselíš..."


Co udělá žirafa, když ji napliveš do tváře?
Odkopne ti žebřík!


Přijde paní k veterináři a říká: "Pane doktore, ten pes mi nežere, nežere a nežere."
Doktor se na něj jen tak podívá a odpoví: "Paní, ten pes vám žrát nebude, nebude a nebude, protože je dřevěnej, dřevěnej a dřevěnej!"Kohout se dívá, jak se kuřata opékají na grilu, a povídá: "Jo, jo, solárko a kolotoč. Na to vás užije!"


TOPlist