Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte u smajlíka


NEW
Pane asistente, zemřel ten pacient do půlnoci, jak jsem předpokládal?" "Ne, ještě žije." "To není možné, v tom případě simuluje."

vtip 30. týdne


NEW
Pane doktore, můj muž má nějakou divnou nemoc, mohl byste ho vyšetřit?"
Doktor manžela vyšetří a povídá: "Máte pravdu, paní, má kvadratickou nemoc."
"A jaká to je?" "Má chuť na druhou."NEW
Povídá psychiatr pacientovi:
"Žijete ve stálém stresu, naučte se relaxovat. Utopte všechny své starosti a bude vám dobře."
"Když já ženu do vody nedostanu."NEW
Psychiatr vyšetřuje pacienta a ptá se ho: "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych." "A co by se stalo, kdybych vám uřízl druhé ucho?" "Neviděl bych." "Jak to?" podiví se psychiatr. "Spadly by mi brejle."


NEW
"Jenom žádnou paniku", uklidňuje lékař pacienta, "tuto operaci už jsme prováděli nejméně třicetkrát. Jednou se musi povést."


 
"Pane doktore, ten simulant ze trojky umřel..." "Tak to už teda opravdu přehnal..."

vtip 13. týdne


 
Mladá, krásná manželka přijde navštívit do nemocnice svého manžela, který leží na jednotce intenzivní péčé. Po chvíli muž začne pdo kyslíkovou maskou chroptět: "Všechno jsem ti odkázal - vilu, auto za tři miliony, chalupu na horách, máš všechny vkladní knížky.... tak mi, prosím tě, splň aspoň jedno přání: nestůj, proboha, na tý kyslíkový hadici!"
 


Stěžuje si psychiatr kolegovi: "Jeden blázen mi pořád chce prodat Nijagarské vodopády. Už nevím, co dělat." "Tak proč nekoupíš?" "Nemůžu. Prodává draho."

zaslal: Filip


Lékař se ptá sestřičky: "Odebrala jste už pacientovi krev?"
"Ano, pane doktore, ale měl ji jenom šest litrů!"


Důchodce: "Pane doktore, něco se mnou není v pořádku. Stále běhám za mladými děvčaty." "Ale to je přece docela přirozené," uklidňuje staříka psychiatr.
"Ale já si nemůžu vzpomenout proč!"


Přijde muž k lékaři s tím, že ho bolí na prsou. Doktor si pacienta poslechne a povídá. "Zkoušejte si na prsa dávat hlínu."
"To pomáhá?"
"Ne, ale zvykejte si."Vyprávějí si dva doktoři o svých pacientech. "Teda, člověče, my tu teď máme jednoho, ten má snad všechny nakažlivý nemoci... Tak jsme ho dali na samotku a dostává palačinky, bramboráky a lívance."
"Neblbni," žasne kolega, "to pomáhá?"
"Nepomáhá, ale dá se to podstrčit pode dveřmi!"


TOPlist